Urban TEKOM 2019 konferansındaydı

Urban Çeviri Hizmetleri, 12-14 Kasım tarihlerinde Stuttgart, Almanya’da düzenlenen tekom 2019 Konferansına stant açarak katıldı. Konferansta yapılandırılmış bilginin üretimi, yönetimi ve kalitesi üzerine sektörün ileri gelenleri bir araya geldi. Urban Çeviri Hizmetleri bir çok sektörden ve ülkeden alanın uzmanlarıyla bilgi alışverişinde bulundu ve hizmetlerini tanıttı.

devamı

Urban, ATA'nın 60'ıncı konferansına katılıyor

Urban Çeviri Hizmetleri, American Translators Association'ın (ATA) Palm Spring, Kaliforniya'da 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlediği 60'ıncı yıllık konferansına katıldı. Konferans salonunda bir stand açan Urban, ABD ve diğer ülkelerden gelen profesyonellerle tanıştı, görüş alışverişinde bulundu. Urban, daha önce de ATA'nın New Yorktaki 50'inci yıllık konferansına katılmıştı.

devamı

Urban Çeviri Hizmetleri ALC üyesi oldu

Urban Çeviri Hizmetleri, ABD’deki çeviri işletmelerini bir araya getiren The Association of Language Companies’in (ALC) üyesi oldu.

devamı

URBAN Washington’da

Urban Çeviri Hizmetleri, Washington’da 1-4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 2019 The Association of Language Companies (ALC) Yıllık Konferansına katılıyor. Konferansta Urban’ı İş Geliştirme Yöneticisi Domniki Konstantinidou temsil ediyor.

devamı

Urban Çeviri Hizmetleri tekom 2017 Konferansındaydı

Urban Çeviri Hizmetleri, 24-26 Ekim tarihlerinde Stuttgart, Almanya’da düzenlenen tekom 2017 Konferansına stant açarak katıldı. Konferansta yapılandırılmış bilginin üretimi, yönetimi ve kalitesi üzerine sektörün ileri gelenleri bir araya geldi.

devamı

Tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlarız!

Tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlarız!

devamı

Urban, Schema 2016 konferansına katıldı

Schema 2016 konferansı 14-15 Haziran tarihlerinde Nürnberg West Messe Kongre Merkezi'nde yapıldı. Sektörün önemli firmalarının katıldığı konferansta Urban Çeviri Hizmetleri de Türkiye partneri olarak yer aldı. Konferansın sonunda Reinhard Zinburg, Urban tarafından verilen hediyesini teslim aldı.

devamı

Urban, Adobe yetkili satıcısı oldu

Dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinden Adobe, Adobe® Technical Communication Suite, Adobe FrameMaker, Adobe RoboHelp, Adobe FrameMaker XML Author, Adobe FrameMaker Publishing Server ve Adobe RoboHelp Server 10 ürünlerinin, Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde yetkili satıcı olarak Urban Çeviri hizmetleri ile anlaştı.

devamı

30. LocWorld kongresindeydik

Urban Çeviri Hizmetleri olarak, 13-15 Nisan tarihleri arasında Tokyo'da bu yıl 30. kez düzenlenen uluslararası LocWorld konferansındaydık. Katılanların ilgi gösterdiği standımızda hizmetlerimi tanıtma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatını elde ettik.

devamı

Urban Çeviri Hizmetleri tekom 2015 Konferansındaydı

Urban Çeviri Hizmetleri, 10-12 Kasım tarihlerinde Stuttgart, Almanya’da düzenlenen tekom 2015 Konferansına stant açarak katıldı.

devamı

Urban Çeviri Hizmetleri LocWorld29 Silikon Vadisi 2015'teydi

Localization World konferansının 29.’su 14-16 Ekim tarihlerinde, San Francisco Silikon Vadisi’nde gerçekleşti. Konferansa stant açarak katılan Urban Çeviri hizmetleri dünyanın önde gelen firmalarına hizmetlerini tanıtma imkanı buldu.

devamı

Urban Çeviri Hizmetleri Schema ST4'e ait tüm sertifikaları aldı

Urban Çeviri Hizmetleri içerik ve doküman yönetimi alanında önde gelen yazılımlardan biri olan Schema ST4'ün Almanya'nın Nürnberg kentinde verilen tüm eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

devamı

Urban Çeviri Across Sertifikalı İlk Türk Çeviri Hizmeti Tedarikçisi

Across, Across Sertifikalı İlk Türk Çeviri Hizmeti Tedarikçisini duyurdu.

devamı

Urban, kendi teknik yazarlarını yetiştiriyor

Urban Translation Services Business Development Director, Bora Altun has completed the 8-month online technical writer training and successfully gained the right to the (tecom) Technical Writer Certificate after the certification exam.

devamı

Urban Çeviri Hizmetleri Across v6 sertifikasını aldı

Urban Çeviri Hizmetleri ekibi, Nisan ayının ikinci yarısında Across Systems GmbH ‘nin Almanya’daki Genel Merkezinde Proje Yönetimi, Terminoloji Yönetimi, Sistem Yönetimi ve Çeviri modüllerinden oluşan eğitimi başarıyla tamamlayarak Across’un v6 sürümü için sertifikaya hak kazandı.

devamı